Kategorie: Setkání s Katkou Meditační setkání s Katkou

<img src="https://spolunaceste.cz/construction/wp-content/plugins/my-calendar-custom/setkani_s_katkou.jpg" alt="Kategorie: Setkání s Katkou" class="category-icon" style="background:#" /> Meditační setkání s Katkou

Dům rukou světla
Liblická 5
Praha 9, Česká republika 19000
thumbnail of setkani-s-katkou

Meditační setkání s Katkou

Úterý 17. 1. 2017 od 18h

Dům rukou světla, Liblická 5, Praha 9

 

Zvu vás všechny na meditační setkání s tématem: „Propojení fyzických a duševních rovin našich bytostí“. Přijďte se podílet na vytvoření společného prostoru, který nám umožní společně pracovat na individuální či kolektivní úrovni. Pojďme přijímat a tvořit světlo, lásku, pokoru a laskavost prostoru. Zván je každý, kdo má otevřené srdce a touhu se propojit.

Celým programem budou prostupovat melodie frekvence 174Hz a 285Hz - pomocné tóny z léčivé posvátné Solfeggio stupnice frekvencí, které vytváří bezpečí fyzického, psychického i energetického těla a vedou naše tělo k obnově a návratu do původní podoby.

Katka Špačková je absolventkou Školy přírodní léčby MUDr. Soni Hájkové. Na své cestě se zaměřuje na pomoc hledajícím, průvodcovství, podporu a snahu porozumět situacím, které nás potkávají v našem životě.

Více na www.spolunaceste.cz

Rezervace na http://www.dumrukousvetla.cz/aktuality , případně na tel: 776 006 412, účast Vám bude potvrzena.

Cena:  100Kč

 

 

iCalOdeslat Meditační setkání s Katkou do Google kalendáře