Poutě

„Často nejistě stojí a neví, kam by měl jíti poutník, jenž volnou má cestu do všech čtyř světových stran“

(Publius Ovidius Naso)

 

Pobyt v přírodě je tou nejpřirozenější činností. Není důležité, jaké je zrovna počasí nebo roční období. Splynout s přírodou a být její součástí.  Nacházíme v ní inspiraci, odpočinek, útěchu, pochopení, soucit, trpělivost, hojnost.… Všechny atributy v jednom jediném okamžiku. Krása nebeská na Zemi.

 

Ať se jen tak touláme nebo se vydáváme na vědomou cestu, jsme vedeni, plujeme, jdeme, běžíme, jsme unášeni proudem, kde se odehrává mnoho příběhů. Příběhů léčivých, radostných, bolestných, transformačních, čistících,….

A my zříme, že tu nejsme sami, že jsi tu i Ty, Vy.

 

Tak tedy jdi…. Vydej se na cestu, sbal si jen to nejnutnější a pojď. Hledej sebe v tichu, ve světle i ve tmě, v teple i zimě, v dešti či suchu, sám či s průvodcem. Pojď prozkoumat jako poutník své hranice, světla, stíny, limity. Syť se vším, co potkáš, co vdechneš, co uzříš, co nacítíš, co zažiješ. Vydej se poznávat sám sebe v panenské přírodě, na silných duchovně-energetických místech, na symbolických cestách našeho bytí. Všude tam jsi doma, všude tam jsi již někdy byl. Pojď se rozpomenout. Skrz osobní pouť osvobozuj vlastní cestu.

 

Vydej se na osobní hodinovou či půldenní pouť, přidej se k našim jednodenním, víkendovým či delším poutím, vždy s různou tématikou a na různých místech, abychom mohli zpracovávat osobní i globální témata. Pouť je cesta ke svobodě, možnost odložit staré, již nesloužící, je to jedna z forem poznání.

 

Lucie a Kateřina

 

Detailní informace, včetně termínu, místa a záměru dané konkrétní poutě, budou vždy samostatně předem vyvěšeny na webových stránkách v menu Aktuálně.

Kontakt na nás naleznete zde.

 

Poutě