Kategorie: Pobyty a semináře Synergie na Brdech


23. - 25.3.2018

 

uctění jarní rovnodennosti, ukotvení pravdivosti, kultivace našich záměrů

 

„Vstupme společně s cyklem naší Země do stavu rovnováhy, vnitřní  i vnější spolupráce, pročišťujme své záměry a vytvářejme vnitřní      i  vnější synergii. Přispívejme do kolektivního vědomí svojí vlastní vyrovnaností, sebepřijetím, upřímností, pravdivostí, svojí jedinečností. Nacházejme zdravé sebevědomí i zdravé spojení s ostatními bytostmi i celou planetou. Prociťujme vzájemné propojení, ohleduplnost, vzájemnost, sdílení, tvořivou spolupráci založenou na prosperitě a vědomí celku“.

„Ukotvujme synergii do kolektivního vědomí“

Zveme každého, kdo vědomým posilováním harmonie v sobě touží přispívat do harmonie celku.

S sebou vezměte: vybavení do přírody i pohodlí uvnitř, deku a polštářek, potřeby k rituálku a obřadu příp. hudební nástroje, papíry, pastelky, vlastní kamínek.

Zázemí nám poskytne krásná chalupa Podbrdovka s ubytováním v apartmánech se sociálním zázemím https://www.podbrdovka.cz/ . Lehkou vegetariánskou stravu – snídaně a večeře nám zajistí opět http://www.kruhzdravi.cz/ obědy formou lehkého bufety z přinesených domácích příspěvků.

Sejdeme se v pátek 23.3. mezi 16. - 18. hodinou a akci ukončíme v neděli odpoledním venkovním programem nejpozději do 16 hodin.

Nákladový příspěvek na akci 1.700 Kč/osobu nebo 3.000/rodinný pár pokrývá ubytování, stravu a materiální pomůcky na akci. Dobrovolným finančním darem na místě můžete vyvážit průvodcovství i nemateriální hodnotu, kterou ucítíte, že jste navíc přijali.

Přihlášky zasílejte během února na lucka@spolunaceste.cz

Platby zasílejte do 1. 3. 2018 na účet 123 968 003/0300, uveďte, prosím jméno a poznámku Synergie, doklad vám vystavíme na místě.

Patroni Synergie          www.CentrumPrirodniLecby.cz a www.spolunaceste.cz

Průvodci programem Soňa, Katka, Lucka

 

„Hluboce si vážíme možnosti posilovat Synergii v nás“

iCalOdeslat Synergie na Brdech do Google kalendáře