Kategorie: Pobyty a semináře Synergie

<img src="https://spolunaceste.cz/construction/wp-content/plugins/my-calendar-custom/pobyty.jpg" alt="Kategorie: Pobyty a semináře" class="category-icon" style="background:#" /> Synergie

Penzion NA PILE
Panenský Týnec 164
Panenský Týnec,

SYNERGIE V PANENSKÉM TÝNCI
             17. 3. - 19. 3. 2017
„Otevírejme v přítomnosti myšlenky, slova, činy , prostor, čas i vědomí“

Milé bytosti spřízněné a v rezonanci,

přijměte pozvání ke sdílení společného času, prostoru i posvátného místa Panenského Týnce  k vytvoření synergického světelného portálu ku příležitosti nastávající jarní rovnodennosti. Časoprostor Země i nás samých se otevírá, dovolme si stát se přirozenou součástí a procítit Univerzální řád v sobě.

Odevzdejme se tomuto Řádu, probuďme to nejlepší v nás  a pomozme sobě, lidstvu, Zemi, Vesmíru... prozářit a posílit světlo s cílem nastolení rovnováhy a rezonance. Bez lpění, očekávání a v absolutní pokoře staňme se součástí léčení kolektivního vědomí.
Tvořme naší realitu, stavme mosty, propojujme a vyvažujme světlo a tmu, harmonii mužského a ženského principu. Vnímejme potřebu pružnosti a prostupnosti různých úrovní bytí. Utkávejme sítě a opravujme loďky, abychom jako rybáři či převozníci snovali kvalitnější a harmoničtější společnost. Aktivně a tvořivě spřádejme nový systém založený na sjednocení, vyváženosti, spolupráci, respektu a odpovědnosti každého z nás. Spočiňme v realitě sounáležitosti.

S sebou si vezměte vybavení na pobyt venku i uvnitř, cvičení, meditace, oděv i potřeby k rituálům, zvonky-bubny, obětiny k obřadům,… dle vlastního uvážení.

Ubytování a stravu (plná vegetariánská penze) nám zajistí útulný rodinný Penzion na Pile http://www.penzionnapile.cz/.

Sejdeme se v  pátek 17. 3. 2017 mezi 16 h až 18 h, končit budeme kolem 16 h v neděli.

Příspěvek na akci činí 2.500,- Kč, pro partnerský pár 4,000,- Kč. Prosíme o zaslání zálohy ve výši 1000,- Kč  na účet  č.: 1509081012/3030  do  28.2.2017. Tímto s vámi budeme počítat.

Případné dotazy  na e-mail: lucka@spolunaceste.cz, příp. tel.: 603 810 679.

Mějte krásný a hluboký čas zimního spočinutí

Lucka, Soňa, Katka

www.centrumprirodnilecby.cz                                                              www.spolunaceste.cz

 

iCalOdeslat Synergie do Google kalendáře