Kategorie: Děti dětem „Děti dětem, aneb jemné pohlazení“


Dům rukou světla
Liblická 5
Praha 9, Česká republika 19000

Dejme dětem naši bezpodmínečnou lásku, svobodu, možnost volby, respektujme je a milujme je…

Zvu Vás všechny, kteří cítíte, že děti jsou nádherná Boží stvoření, poslové Světla a Lásky, na přednášku s terapeutickou ukázkou programu Masáže ve školách (MISP). Tento program je jednoduchým, přístupným a laskavým nástrojem ke zlepšení kvality života dětí zejména ve školách. Vizí programu MISP je, aby každé dítě ve škole zažilo pozitivní a pečující dotek každý den…všude ve světě.z

Datum: pátek 8.4.2015, 18.30 – 20.00 hodin

Adresa: Dům Rukou Světla, Liblická 5, Praha 9, Hloubětín

Prosíme, počet míst je omezen, objednávejte se  na:

 http://www.dumrukousvetla.cz/aktuality

nebo telefonicky na tel. 601 350 474

Vzkaz dětem: „Máš obrovskou hodnotu, nikdo na světě není jako ty. Svět bez tebe by nebyl stejný, byl by ochuzen o tvou jedinečnost. Tím, že tu jsi, je svět bohatší, máš tu svoje místo. Možná máš někdy pocit, že ti nikdo nerozumí. Možná že někdy nerozumíš ani ty svému okolí. Každý může myslet jinak, ale když budeš komunikovat srdíčkem, můžeš se potkat a rozumět si téměř s kýmkoliv – láska je jen jedna pro všechny…“.

Lucie Pospíšilová je absolventkou Školy přírodní léčby MUDr. Soni Hájkové. Vystudovala PFUK se zaměřením na děti od 3 do 8 let. Je holistickým terapeutem pro děti, dospělé i celé rodiny. Věnuje se doprovázení umírajících. Je instruktorem Programu MISP „Masáže ve školách“.

Děti dětem

iCalOdeslat „Děti dětem, aneb jemné pohlazení“ do Google kalendáře