Kategorie: Pro seniory Kurz Instruktor zdravotní tělesné výchovy


Dovolujeme si podpořit a doporučit tento projekt ve kterém se jako lektor zapojuje Lucie Pospíšilová.

Začátek už 22.10.21. Neváhejte se přihlásit

Vidíte smysl v práci se seniory a chtěli byste ji vykonávat co nejkvalitněji? Přijďte k nám na kurz Instruktor zdravotní tělesné výchovy!

Více informací zde:
https://www.tai-ji.cz/zdravotniseniori

Vítáme fyzioterapeuty, sociální pracovníky, pohybové lektory a všechny, kteří si chtějí rozšířit kvalifikaci.
Naším záměrem je poskytnout Vám dostatečně široké pole znalostí k tomu, abyste mohli své klienty VIDĚT, VNÍMAT, a také ROZUMĚT jejich potřebám.

Rádi bychom Vám nabídli seznámení se základními principy práce se seniory, teoretický kontext i pestrou paletu cviků z oblasti přirozeného pohybu a cvičení v ontogenetických řadách, jógy a čchi kungu. Naučíte se dechové pozice pro trénování dechu a flow formu na bázi tchaj-ťi, která integruje řadu principů s významným užitkem pro seniorský věk (rovnováha, koordinace pohybů těla, koordinace pohybu a dechu, orientace v prostoru atd.)

Pokud Vás láká práce se seniory, a chcete ji dělat dobře, můžete díky kurzu rozvinout Váš vlastní potenciál, opřít se o vzdělání, které v kurzu získáte, nalézt vlastní pochopení a přístup, sebedůvěru, a stát se erudovaným a inspirativním instruktorem.

Rekvalifikační kurz je akreditovaný MŠMT a slouží ke získání živnostenského oprávnění: Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, kvalifikace Lektor zdravotní tělesné výchovy.

iCalOdeslat Kurz Instruktor zdravotní tělesné výchovy do Google kalendáře