Kategorie: Setkání s Katkou Setkání s Katkou


Dům rukou světla
Liblická 5
Praha 9, Česká republika 19000

Probuzení intuice a jednoduchosti bytí v nás

Sdílení vnitřní cesty

Úterý 27.9.2016 od 18h

Zvu vás všechny na prožitek „Probuzení čisté intuice a vědoméhonalezení jednoduchosti vnitřní cesty“. Přijďte se podílet na vytvoření společného prostoru, který nám umožní společně pracovat na rozvoji naší vnitřní síly ve spojení s oslavou našich kořenů a propojení se se svatováclavskou energií. Pojďme přijímat a tvořit světlo, lásku, pokoru a laskavost prostoru. Zván je každý, kdo má otevřené srdce a touhu se propojit.

Celým programem bude prostupovat melodie frekvence SOL (741Hz) z léčivé posvátné Solfeggio frekvence, která očišťuje bytost na všech úrovních od všech nánosů i nečistot a vede k vyjádření čistějšího, jednoduššího, stabilnějšího a duchovního prožitku života na planetě Zemi.

Katka Špačková je absolventkou Školy přírodní léčby MUDr. Soni Hájkové. Na své cestě se zaměřuje na pomoc hledajícím, průvodcovství, podporu a snahu porozumět situacím, které nás potkávají v našem životě.

 

Rezervace na http://www.dumrukousvetla.cz/aktuality, písemně na  info@dumrukousvetla.cz , případně tel: 601 350 474, účast Vám bude potvrzena.

Cena:  100Kč

27_09_2016_

iCalOdeslat Setkání s Katkou do Google kalendáře